Widok

Solidnie sie spisał

Witam!
Miałem przyjemność poznać tego Pana jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony z efektów pracy. Sprawnie wszystko załatwił, sympatyczny w kontakcie, zawsze miał dla mnie czas, a nie było łatwo do jesteśmy z żoną zapracowani. Dobrze, że tu trafiłem, by polecić go wszystkim. Z kredytu jestem zadowolony. Duże wsparcie doradcy w trakcie całego procesu, był nawet z nami na podpisaniu umowy w banku.
k.kwiecinski@autograf.pl
Moja ocena
oferta: 5
 
obsługa: 6
 
jakość usług: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecono mi dom kredytowy 'notus' umowilem sie z konsultantem zlozylem odpowiednie dokumenty znalazlem sie w spirali kredytowej potrzebowalem kredytu ktorym moglem splacic wszystkie zobowiazania i placic tylko jedna rate ..pan konsultant mlody czlowiek po studiach prawdopodobnie ekonomicznych rozpatrujac moja sytuacje obiecywal ze sprawa jest do zalatwienia .od zlozenia wszelkich dokumentow minelo 3 miesiace nie raczyl zadzwonic w tym czasie wybral sie na zasluzony urlop do ktorego kazdy ma prawo ale moja sprawe olal mogl przekazac dokumenty innemu koledze mogl zadzwonic ze moja sprawa jest nie dozlatwienia zostalem wystawiony do wiatru przez tego niby fachowca od spraw trudnych nie polecalbym korzystac z uslug takich fachowcow odfinansow i za co oni biora pieniadze szumnie sie oglaszaja a nie potrafia pomuc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

konsultant olal moja sprawe

znalazlem sie w trudnej sytuacji finansowej moje zobawiazania kredytowe przewyszyly dochody tytulem wynagrodzenia otrzymalem telefon z Warszawy i polecono mi kontakt z domem kredytowym "Notus" w Gdansku .Spotkalem sie z doradca panem Mariuszem...byl bardzo mily razem z moja malzonka przdstawilismy nasza sytuacje finansowa .Pan Mariusz stwierdzil ze jest w stanie nam pomuc .zlozylismy odpowiednie dokumenty .Odczasu zlozenia dokumentow minelo 3 miesiace .Pan Mariusz w tym czasie wyjechal na urlop ktury mu sie nalezal .Urlop zecz swieta ale nalezalo poinformowac nas ze nasza sprawa jest nie do zalatwienia wtedy szukalibysmy pomocy gdzie indziej .Stracilismy 3 miesiace .Tak sie nierobi .Taka reklamowana instytucja .Nie polecam kontaktu z"Notusem"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry