Widok

Sonia - opinia

Koszmar, bezczelna sprzedawczyni, zresztą obie , i starsza, i młodsza bardzo niemiłe, ale młodsza wręcz złośliwa i zaskakująca w swoich niekulturalnych i prymitywnych wypowiedziach. Kompletny brak profesjonalizmu jeśli chodzi o obslugę klienta i zwyczajny brak obycia, do tego wyrażna niechęć do udzielenia jakichkolwiek inf czy podania czegokolwiek- jakby były tam nie wiadomo po co w tym sklepie i robiły łaskę, że w ogóle można wejść do tego przybytku i cos kupić . Byłam tam kilka razy i nigdy więcej nie zamierzam narażać się na taką toksyczność i arogancję, bo sytuacja za każdym razem się powtarza. Nie polecam.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
jakość asortymentu: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
2.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Poważne ? Co się dzieje z ludźmi na tym świecie? Czy w Lidlu albo Carrefourze też Pani oczekuje, że wystawi łapkę i wszystko do niej wpadnie o czym tylko sobie Pani zamarzy? Ludzie, troszkę pokory. Bywam w tym sklepie nie raz i nie raz jestem świadkiem jak klientki traktują ekspedientki jak pomiotła a te biedne kobiety z uśmiechem i spokojem obsługują dalej pomimo rażącego braku elementarnej kultury i szacunku ze strony klientek. Babcia i mama mi zawsze powtarzały, spójrz najpierw na siebie. Szkoda mi tych kobiet stojących za ladą, na których te "wspaniałe" klientki potrafią tylko wieszać psy. Ja przy każdej wizycie jestem ogromnie zadowolona. Może dlatego, że pamiętam, że obsługa sklepów to tacy sami ludzie jak ja i traktuje ich z taki szacunkiem z jakim sama chciałabym zostać potraktowana. To działa. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry