Soprano

Kręgielnie Restauracje

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SUPER wątek zamknięty Polecam wszystkim chcącym w fajnej atmosferze i czynnie spędzić zimowy...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 grudnia 2009

uczennica - opinia wątek zamknięty Może zacznę od pozytywów :D. Byłam tam raz z klasą i świetnie się bawiliśmy....
~uczennica
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 grudnia 2009

SUPER!!!!!!!!! wątek zamknięty Tam jest SUPER! Naprawdę polecam!
~koko
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 grudnia 2009

Dobrze jest wątek zamknięty Mila obsługa, fajna zabawa
~xyz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 grudnia 2009

Super wątek zamknięty Byłam 2 razy i jak dla mnie super :) wspólnie ze znajomymi świetnie się...
~a
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 listopada 2009

Kręgle na 5+ !!! wątek zamknięty Byłam tylko na kręglach, ale muszę powiedzieć że miejsce jest świetnie...
~Nat
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 listopada 2009

super! wątek zamknięty oj pewnie będziemy bywali tam częściej - jedzenie, jego jakość, smak i sposób...
~kewiz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 października 2009

Rewelacja!!! wątek zamknięty Prawdopodobnie najlepsza restauracja w trójmieście w kategorii jakość/cena....
~Ł.Ch.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 września 2009

panienskie wątek zamknięty Polecam!!!!!!!!!! Super impreza, dobre jedzenie. Polecam wszystkim na kazda...
~:)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 września 2009

GDZIE OBSŁUGA??????!!!!!!! wątek zamknięty wygląd knajpy ok ale zeby cos tam zjesc to mega wyzwanie brak obsługi po 15...
~Tom
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2009

mentalista - opinia wątek zamknięty Wyposażenie, klimat, wszystko jest ok.Bardzo sympatyczna obsługa. Z...
~mentalista
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2009

ok wątek zamknięty fajne miejsce, widać ze nowe i zadbane, ceny całkiem w porządku, jedzenie...
~bastrzel
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2009

super wątek zamknięty super klub, polecam, fajne tory, dobry sprzet, dobra wentylacja - nie...
~Adam
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2009

Zagubiona - opinia wątek zamknięty Jedzenie super, boski wystrój, przesympatyczna obsluga!!!! POLECAM WSZYSTKIM!!!!
~Zagubiona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 czerwca 2009

super kompleks wątek zamknięty szczerze polecam ceny naprawde niskie jedzonko super a wystruj restauraci...
~tomek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

świetna zabawa! wątek zamknięty Do kręgielni Soprano trafiliśmy przypadkiem i spotkało nas tam miłe...
~vip29
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 czerwca 2009

duzo i dobre wątek zamknięty Byłem z żoną sprawdzić ten lokal - i nie nazwłbym go wyłącznie pizzerią. To...
~Olo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 czerwca 2009

Tam jest naprawdę super wątek zamknięty W pizzerni Soprano byłam w deszczowy wieczór z chłopakiem. Przewspaniała,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 czerwca 2009

pozytyw wątek zamknięty Postanowiliśmy dzisiaj sprawdzić nowo powstałą knajpkę "Soprano" usytuowaną...
~P.K
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 maja 2009

Nela - opinia wątek zamknięty Fantastyczne miejsce, godne polecenia, oczywiście, tylko dla ludzi na...
~Nela
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
150

postów

101

wątków

do góry