Widok

Soundbar kto kupował

Inne Temat dostępny też na forum:
Witam, mam problem, kupiłem Soundbar w saturnie wczoraj ale nie współpracuje z moim telewizorem, i niechcą mi go przyjąć ponieważ brak woreczków (kazda rzecz była w osobnym woreczku), poszły na śmietnik a wywieźli już, czy znajdzie się ktoś komu nie są potrzebne woreczki ? będe bardzo wdzięczny, do reklamacji nie są potrzebne, tylko do zwrotu 507-459-752 dzisiaj jest Black Friday więc ktoś może kupował ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak taki soundbar Ci się sprawdza? Ja zastanawiam się właśnie na zakup soundbaru sprawdziłem już kilka storn, opinii na ten temat jak i rankingów https://jaki-soundbar.pl/ - możesz powiedzieć jaki sprzęt masz Ty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jest w ogóle paranoja ze sklepami typu Saturn. Ciągle robią problemy, raz kupiłem laptopa za 3 tyś zł wieczorem, na drugi dzień z rana wyjeżdżałem na ponad miesiąc. Po przyjściu do domu laptop się nie włączał. 10 min przed zamknięciem Saturna wróciłem z pianą na gębie. A paniusia mi tu farmazony ciśnie, że to moja wina bo go włączałem za szybko, obmacała go jak znachor i stwierdziła że zmarzł i przy próbie włączenia go uszkodziłem. A ja jej regułkę wyrecytowałem o możliwości zwrotu towary i to bez podania przyczyny i że będzie skarga na nią i w tej chwili kierownika działu proszę na rozmowę bo ja tego nie popuszczę. Zaraz mi w zębach przyniosła nowego i zapewniła, że nie muszę przy niej włączać bo ten na 100 proc będzie już działał.
Żenada nie sklep.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś pralka mi się ciągle psuła aż z laską wymienili na nową więc z dala od zagranicznych sklepów.W naszym polskim wiadomej nazwy nigdy nie miałam tego typów problemów .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Saturnie towar macany należy do macanta. Jak na ich stronie da się negatywny komentarz to go cenzura nie puści. Aż się kręci w oku łezka tęsknoty za PRL.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałem właśnie całkiem niedawno okazję kupować soundbar i zanim doszło do samego zakupu to przede wszystkim postawiłem na dobre poznanie najlepszych modeli. Bardzo fajnie o tym jaki soundbar kupić napisano w https://www.oleole.pl/artykuly/wszystkie/artykul-jaki-soundbar-kupic-.bhtml i jestem zdania, że zanim zdecydujemy się na zakup to warto zapoznać się z tym artykułem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

do góry