Widok

Spacery i dobry czas...

Przymorze Małe Oliwa Temat dostępny też na forum:
Nowa osoba w Gdansku, szukajaca bratniej duszy na fajna kawke, rozmowy, wypady na miasto i spacer po plazy.

Do uslyszenia !!
Pozdrawiam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skąd się przeprowadzasz?

Nooo, czekamy na Ciebie.... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zawsze mowie konkretnie!
pozdrowienia z mojej podrozy przeprowadzkowej!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I to mi się podoba!!! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma co wymyslac, dzialac trzeba! do przodu!
Mysle, ze sie jakos spotkamy!
pozdrawiam kobietki i panow, tez!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie,

Są fajni ludzie! Odwagi brak??? nieeee, tylko tak się pewnie trafiło :)

pozdrawiam i zapraszam....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolezanka32....odezwij sie do mnie, ja jestem z cisowej kruszynka82@op.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolezanka32....odezwij sie do mnie, ja jestem z cisowej kruszynka82@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja niestety mieszkam w Rumi,no i tez jestem nowa w Trójmieście.Próbowałam tutaj napisać,żeby ktoś się odezwał,bo szukam koleżanki,nowych znajomych,ale widzę,że wszyscy,tylko piszą i na tym się kończy:(Brak odwagi?..Pozdrawiam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry