Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zadowolony student wątek zamknięty J. Angielski na studiach na moim wydziale to porażka. W tej szkole mogłem się...
~Wojtek S.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 maja 2019

Bardzo dopasowane godziny! wątek zamknięty Zainteresowałem się szkołą tylko ze względu na plan dzieci. Praktycznie...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Cambridge English wątek zamknięty Swietnie przygotowanie pod cambridge exams. Zajecia raz w tygodniu i po 3...
~Koyto M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

Sale naukowe to hit! wątek zamknięty Naukę w Speak Up w Gdyni oceniłbym jako najlepszą decyzję w moim życiu....
~Mirek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2018

Super! wątek zamknięty Wspaniałe doświadczenia, sukces murowany. Polecam Speak Up Gdynia! Pozdrawiam...
~Kertis
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

Miła atmosfera, szybkie efekty:) wątek zamknięty Z całego serca polecam:)
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

Intensywna nauka kiedy tylko chciałem. wątek zamknięty Doświadczyłem na własnej skórze efektu WOW w tej szkole. Tak dobrze nie...
~Jakub Kuncel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

Tego się nie spodziewałam wątek zamknięty Nauka języka zawsze była dla mnie problemem. Zawsze przytłaczała mnie...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

Konwersacje i praktyka wątek zamknięty Zależało mi na konwersacjach i języku medycznym użytkowym. Zapisałem się...
~Marcin Szultz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

W końcu przełamałam swoją barierę językową! wątek zamknięty Od zawsze bałam się mówić w języku angielskim, bariera nie do przejścia! W...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

W końcu mi się udało ! wątek zamknięty Jadę na wakacje o niebo spokojniejsza niż w zeszłym roku. Nie boje się już...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Polecam z ręką na sercu:* wątek zamknięty Bardzo miło wspominam naukę i dzięki tej szkole nauczyłam się, że komunikacja...
~Aneta Sz.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Dumna z siebie! wątek zamknięty W styczniu rozpoczęłam przygotowanie do egzaminu CAE z tą szkołą. Muszę...
~Izka W.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

Dobrze uczą! wątek zamknięty Ilu lektorów tyle akcentów, dobrze uczą radzenia sobie ze stresem na...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 maja 2018

Zdałem FCE! wątek zamknięty 6 miesięcy. Zacząłem prawie od zera, 56 godzin niby zajęć/konwersacji itp. i...
~JARAS
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Godna polecenia wątek zamknięty Jetem bardzo zadowolony z jakości nauczania. Uczęszczam od kilku miesięcy na...
~Studenciak
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Dzieci zakochane w szkole! wątek zamknięty Dzieci wysłaliśmy we wrześniu, postępy ogromne, Pani w szkole stwierdziła, że...
~Dumni Rodzice
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Szkoła SPEAK UP wątek zamknięty Chodzę do tej szkoły od stycznia i jestem MEGA zadowolona. Ciekawe zajęcia,...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Polecam każdemu pracującemu wątek zamknięty Elastyczny grafik, na takim mi zależało. Okazuje się, że można chodzić kiedy...
~Filip
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

Speak up wątek zamknięty Jeżeli ktoś naprawdę chce się nauczyć języka, czyli - nie tylko...
~Majka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry