Widok

Spec od silników Renault 2.0 IDE (F5R)

Witam, szukam specmajstra od silnika jwt. najlepiej w Gdańsku, lub niedalekiej okolicy. Zna ktoś takowego?

PS
Tak, wiem, że ten silnik to g***no, że francuzy to g***no. Mogę podać nr konta do wpłat pieniędzy na zakup nowego samochodu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie ma czegoś takiego jak g*wniane silniki.
Są tylko bardziej lub mniej udane konstrukcje, o większej lub mniejszej żywotności.
Jakbyś se kupił starszego jaguara to też byś musiał się nakombinować nad znalezieniem dobrego serwisu.
Wszystko da się wyremontować, tylko nie każdy to potrafi.
Po prostu francuziki są bardziej wymagające i kapryśne.
Polecam szukanie na forach pasjonatów danej marki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
silnik jako silnik jest ok (mitsubisi) ,osprzet tego silnika powoduje najwieksze problemy,ludzie w wiekszosci kupuja wyeksplatowane "krecone"z 400k na 160k i dziwia sie ze po 2 mc auto sie rozpada...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Renonono:

Za "PS" już Cię lubię :D

@Kocio:

Kiedy wpadniesz do mnie po/na Ballantines'a? :>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co powiedz na przyszły weekend?
Sobota wieczorem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

f5r jest wybredny lecz do opanowania co sie dzieje opisz problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba powinieneś zapytać co było o ile właściciel jeszcze pamięta. Temat, pewnie nie zauważyłeś był poruszony 4 lata temu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale do Sadyla zawsze można wpaść z flaszką. Temat wiecznie aktualny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

To gdzie szanowne społeczeństwo znalazło najkorzystniejszą ofertę na OC....? (17 odpowiedzi)

Tak jak w tytule ...... To gdzie szanowne społeczeństwo znalazło najkorzystniejszą ofertę na OC w...

JAKIEJ MARKI AUTO POLECACIE KUPIĆ???? (146 odpowiedzi)

witam chcę kupić auto jakie jesteście w stanie polecić ? mam wymagania chcę aby auto miało...

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...

do góry