Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Zgłosiłam się do Panów ze SpecLab z uszkodzonym komputerem. Panowie w 1 dzień...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Zbita szybka w tablecie wątek zamknięty Mój synek upuścił tablet przez co zbiła się w nim szybka. Mój znajomy polecił...
~Halina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

Polecam SpecLab wątek zamknięty Panowie z serwisu naprawdę znają się na swojej pracy. Widać że mają duże...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Zalany komputer wątek zamknięty Bardzo miła i pomocna obsługa, dobry kontakt, szybka realizacja i przystępna...
~acrev2
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Do SpecLabu wybrałem się z mocno zawirusowanym laptopem. Z racji, że ze...
~Maciek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2016

Zdecydowanie POLECAM!!! wątek zamknięty Padł mi dysk twardy w komputerze firmowym który był na gwarancji, serwis...
~EMPIRIA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2016

profesjonalna i miła obsługa wątek zamknięty profesjonalna i miła obsługa
~grazyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2016

Serwis inny niż wszystkie wątek zamknięty Dzień przed wigilią zalałem laptopa herbatą i przestał się uruchamiać....
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

Najlepszy serwis komputerowy wątek zamknięty Witam.Jak w tytule uważam,że jest to najlepszy serwis z jakim miałem do...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2015

toshiba wątek zamknięty Miła i fachowa obsługa. Na wszelkie moje pytania dotyczące usterki, która...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

Polecam usługi SpecLab z czystym sumieniem wątek zamknięty Z usług SpecLab skorzystałam w podbramkowej sytuacji, kiedy mój komputer z...
~KM
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

SpecLab wątek zamknięty Laptop uratowany po zalaniu ekspresowo (nie minęły 2 godziny jak dostałam...
~Ina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

Stwierdzenie usterki, oraz jej naprawa na poziomie. wątek zamknięty Naprawa laptopa i usunięcie wirusów.
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Serwis z PASJĄ ! wątek zamknięty Nie ma opcji aby dać tym panom mniej niż 6. Jestem pod wrażeniem, zawsze...
~Mimi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Mateusz - opinia wątek zamknięty Wszystko ok. Profesjonalne podejście, terminowo, laptop śmiga jak nowy. Polecam
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 maja 2015

Polecam. wątek zamknięty Po czyszczeniu laptop pracuje i wygląda jak nowy. Odzysk danych po linuxowym...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 maja 2015

Perfekcja wątek zamknięty Szybka realizacja naprawy,niska cena,miła obsługa,promocja, w moim...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

Jerzy Drewa - opinia wątek zamknięty Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem w pełni zadowolony. Polecam wszystkim. Mój...
~Jerzy Drewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Sławek Ł - opinia wątek zamknięty Jeżeli mam jakieś problemy z laptopem (jednym z prywatnych lub firmowych), to...
~Sławek Ł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2015

spec lab wątek zamknięty solidna niedroga firma z miłą obsługą
~Jarosław Wach
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry