Widok

Spektrum

Przymorze Temat dostępny też na forum:
Z osiedlem sąsiaduje rozwinięta infrastruktura komunikacyjna i usługowo-handlowa. Zlokalizowane jest ono w sąsiedztwie nadmorskiego Parku im. R. Reagana, blisko molo w Brzeźnie i plaż. Rozpościerająca się z wielu mieszkań budynków osiedla panorama na Zatokę Gdańską to silny atut inwestycji. Bryły budynków wyróżniają się urozmaiconą elewacją, złożoną m.in. z eleganckich okładzin, a częściowo, na najwyższych kondygnacjach, z przeszklonych fasad. Na szczytach budynków zaprojektowano zielone ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moloch

Ludzie Płacą kupę kasy za taki klocek...nie do wiary, gdzie mają rozum
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 30

A w której dziurze na Obrońców powstaną te, boże zmiłuj się, wieże?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 23

Ale tam będzie zagęszczenie ludzi

Falowiec plus 9 wieżowców po 17pięter.
Nie do wiary.
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tuż obok dwie szkoły podstawowe, stacja benzynowa, galeria handlowa i bloki 4p...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

to źle, czy dobrze?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

heh nie do konca niektorych mysle by było stać ale niestety ulica obrońców to już od dawna jeden wielki moloch, nie mam chęci zamieszkać w takim miejscu. A będzie jeszcze gorzej -zobaczycie będzie blok na bloku, nie wiem co w tym fajnego. Może do morza daleko nie jest ale jest wiele innych ciekawszych lokalizacji
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

Hahahah

I co z tego pogadamy za 3 lata jak mieszkania na Przymorzu będą kosztować krocie nhahahah wtedy pogadamy
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Opinia

Ceny mieszkań w spektrum za 2 pokoje ok 60mkw to już 700 00 tyś. Haha i będzie jeszcze drożej... Bo to najlepsza lokalizacja w Gdańsku i tak jest i trzeba się z tym pogodzić turysta nie pojedzie na Chełm ujescisko czy morenę na właśnie przymorze zazdrośnicy pa
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Spektrum

Nowe mieszkania Trójmiasto (31 odpowiedzi)

Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się co może mi ten region...

do góry