Widok

Spółdzielnia

Chciałam zapytać czy jesteście zadowoleni ze spółdzielni na pustkach?
Myśle, że to jakiś żart, że płacąc tyle pieniędzy za czynsz nic nie jest zrobione.
Pełno śniegu pod klatka, traktor odśnieża tak ze nie ma nawet gdzie zaparkować samochodem pod blokiem, klatki nie są sprzątane. Nie mówiąc już o jakimś remoncie klatek lub balkonów ( tak jak robią to w innych dzielnicach Gdyni )
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Truuudne sprawyyyy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dokładnie zgadzam się, Spółdzielnia pobiera bardzo wysoki kwoty za czynsz np mieszkanie mamy 46 metrów kw czynsz 611 zł. Klatka schodowa w stanie opłakanym, balkony tragedia, a dbanie o części wspólne takie jak odśnieżanie to jest masakra. tak naprawdę mieszkańcy powinni się wziąć w garść i wypisać się ze Spółdzielni i założy c Wspólnotę czynsz będzie niższy poziom więcej można zrobić na rzecz budynku.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Robiłem podchody aby się wypisać ze spółdzielni i założyć wspólnotę. Niestety większość starszych mieszkańców to beton,który jest zamknięty na zmiany.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Niestety, ale taka smutna prawda. Starsi mieszkańcy osiedla nie są chętni do zmian i ciężko jest ich przekonać do Wspólnoty. Co nie zmienia faktu, że co się dzieje w samej Administracji? Co robi jej zarząd by nam było lepiej, a nie ich portfelom? Może powinnismy zacząć zawalać ich pismami i upomnieniami, że powinni się zac to tym tamtym. Teren przed Stokrotką to tez własność Spółdzielni, a leży i kwiczy, czeka na kolejna rozwalona głowę dziecka. Balkony są tragiczne. I możemy sobie tak marudzić w kółko, ale co robimy my, aby upomnieć się o to, że za te nasze pieniądze powinny być widoczne w jakiś inwestycjach?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ludzie,dlaczego nie sprzedacie tych mieszkań ???

Za te same pieniądze kupicie mieszkanie w nowym budownictwie , z małymi opłatami do wspólnoty.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

ale gdzie kupisz? na zad*piu
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

dolina cisów,piękne osiedla powstały na Pogórzu...jest jeszcze wiele innych lokalizacji,wystarczy chcieć i poszukać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Powodzenia stania w korkach coś ala nowe bloki przy kolejce na Chyloni totalna porażka sto10 dopiero zobaczysz ile zapłacisz na nowym budownictwie i jakość tych mieszkań straszna lipa
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

o czym piszesz ???
na Pustki też są korki,zresztą jak w całej Gdyni i nie tylko.
Podałem jasny przykład bo ja tak zrobiłem z Rydzowej przeprowadzka na Rumską ,opłaty-340 zł
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Które osiedle na Rumskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe ,mieszkam na Modrzewiowej i taki czynsz miałam chyba 10 lat temu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piszemy tutaj o spółdzielni na pustkach a nie odrazu ze mamy się wyprowadzać. Odpowiada mi miejsce, lokalizacja i osiedle. Tylko skoro płacimy tyle pieniędzy za czynsz to dlaczego nic z tym nie robią? Jak był śnieg dzwoniłam codziennie ze pod klatka nic nie jest odśnieżone o godzinie 13 to twierdzili ze to moje odczucie. Jak prosiłam o światło w piwnicy, do suszarni to powiedzieli ze cała klatka musi wyrazić zgodę. Na innych dzielnicach w starych blokach z takim czynszem porobione są klatki, balkony i zadbane trawniki pod blokiem. U nas nie dzieje się nic. Może zbierzmy się na zebranie, aby było jak najwiecej osób i coś z tym zróbmy. Bo czynsz 830 nie wiem za co płace.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

ten czynsz to za ile metrow placisz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

56 metrów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jeszcze mało płacisz mojej mamie naliczyli 715 zł 46 metrów kw, zameldowana i mieszka 1 osoba.Co do zebrania się w grupę to jest bardzo dobry pomysł. Napisz mi tylko
mieszkasz w jakimś nowszym bloku? Spora różnica jest miedzy naszymi opłatami dlatego się zastanawiam z czego to wynika.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Załóż wspólnotę to dopiero zobaczysz jaki to syf. Jeden lokator nie wyrazi zgody i remontu nie ma ,zaś każdy chce co innego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bzdura z tym jednym lokatorem. Wspólnota to realna władza mieszkańca (nie tak jak w spółdzielni !) no i realnie niższe czynsze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jestem za tym by założyć w wspólnotę. 8 lat mieszkałem w bloku gdzie była wspólnota. Ale zmieniłem adres zamiesKania na pustki Cisowskie. Wiedziałem, że spółdzielnie są gorsze Ale nie wiedziałem o tej przepasci.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Matti , jak wiedziałeś ,że w spółdzielniach jest gorzej to po jakiego grzyba pchałeś się na Pustki. Nie podoba się to fora ze dwora i wracaj na stare śmiecie ,gdzie było lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pewnie pracujesz w spółdzielni, że tak jej bronisz?! Brawo. Wiecie może, że w spółdzielni towarzystwo pracuje co drugi dzień? Oczywiście pensje biorą w całości, nie połowę. I zaznaczam, to nie jest praca zdalna na zmianę z pracą w siedzibie spółdzielni. Dzwonilam w ostatnim czasie do nich i panie rozkosznie poinformowały, że pracują co drugi dzień... Fajnie... To może my będziemy płacić połowę za administrowanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wspólnoty są jeszcze gorsze.Wtedy dopiero zaczynają się problemy,mieszkam we wspólnocie i czynsze są takie jak w Spółdzielni a budynek nowszy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak ktoś chce wspólnotę to może sobie założyć latem z tymi co siedzą na ławce przy piwku przed "Stokrotką" .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

drugi rok jesteśmy we wspólnocie ( 1 blok ), płacimy o wiele mniejszy czynsz niż mieszkańcy bloku obok także polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Pustki Cisowskie

Jakie wrażenia po kolędzie? (19 odpowiedzi)

Mieszkańcy Pustek Cisowskich, i jak wrażenia po kolędzie? U kogo był proboszcz?

Wariat w zielonym Mercedesie (136 odpowiedzi)

Co to za wariat w zielonym Mercedesie, który wyprzedza na trzeciego, hamuje przed autami i do...

do góry