Widok

Sporo do naprawy

Sylwester 2018/2019: Przyjaciele i rodzina z pewnością byli zadowoleni- stanowili znaczną cześć uczestników, przeciętni goście nie mieli ku temu powodu. Organizacja nie była słaba- jej po prostu nie było. O jedzenie musieliśmy dopraszać kelnerki, które nie były przygotowane na obsługę tak dużej imprezy. Jedna waza zupy, mięsa, ziemniaków, surówek, kaszy na 10 osób.. za każdym razem musieliśmy o wszystko prosić, to żenujące.. Nie było odliczania do północy, bo nikt nie był zorientowany w aktualnej godzinie. Czy były fajerwerki nie wiemy, bo zanim goście wyszli na zewnątrz, widzieliśmy tylko podniebne pokazy u sąsiadów. Dwa razy bez prądu. W półmiskach brak sztućców do serwowania dań (kelnerka przekazała nam w garści widelce aby te braki uzupełnić..). Jedyna pochwała dla Dj’a.
Miałam nadzieję, że nowe miejsce, które powinno zabiegać o gości dostarczy nam pozytywnych wrażeń. Niestety tak nie było. Może za 2-3 lata przyszłabym ponownie na jedną z imprez sprawdzić czy odrobiliście lekcję gdyby nie fakt, że parkiet do tańca jest tak mały, ze tańczyłam przy wyjściowych drzwiach. Życzę pokory (na fb usuwacie niepochlebne opinie) a w przyszłości sukcesów w organizacji imprez na max. 80 os.
Moja ocena
Dworek Admirałówka kategoria: Imprezy - organizacja, animacje
jakość usług: 2
 
kreatywność: 2
 
dodatkowe usługi: 1
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 2
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Od sylwestra chyba średnio się coś zmieniło. Jak organizacji nie było, tak dalej jej nie ma. Byłem na weselu lato 2019 i pod względem organizacyjnym to była w dalszym ciągu katastrofa. Przez 0,5 roku powinni już trochę nabrać doświadczenia. Miejsce fajne pewnie na małe imprezy okolicznościowe typu chrzciny czy urodziny. Nie nadają się do większych imprez.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry