Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bałaganiarze wątek zamknięty Kolaseum Premium Life można podsumować jednym słowem: bałagan. Doświadczyłem...
~Giniu
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 listopada 2010

Polecam super klub wątek zamknięty Serdecznie polecam miła sympatyczna rodzinna atmosfera , trenerki super...
~Maria
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 listopada 2010

Stała klientka wątek zamknięty Witam mój ulubiony klub - Spinnkę. Jestem juz stałą i bardzo zadowoloną...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 listopada 2010

aguaaerobik wątek zamknięty Zajęcia prowadzone przez p.Yvettę są najlepszymi w jakich dotychczas...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Praca wykonana byle jak, po łebkach.Byle szybko i "wypad".Przy reklamacji...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

Jacek - opinia wątek zamknięty Zachęcam Jest super
~Jacek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

wielki minus wątek zamknięty Wielki minus dla szkoły za brak możliwości regulowania należności za pływanie...
~Karolina
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 listopada 2010

Polecam wszystkim!! wątek zamknięty Bardzo przytulny,bezpretensjonalny klub.Rodzinna atmosfera;.Instruktorki...
~Barbarella
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

Super wątek zamknięty Świetny klub, bardzo niskie składki, wysoki poziom, obozy.
~hobbit
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

ustawa nie dotyczy soprano:) wątek zamknięty witam jak wiadomo od dnia dzisiejszego obowiazuje zakaz palenia,ale okazuje...
~stef43
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 listopada 2010

godne polecenia wątek zamknięty Zastanawiałam się nad jakąś siłownią i wybrałam sie do nh tuz po otwarciu....
~fit ness
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 listopada 2010

Argonaut na Krytej Pływalni Politechniki Gdańskiej wątek zamknięty Bardzo wysoka Kultura Osobista, profesjonalizm przez tzw.duże P, delikatność...
~Alina Kozłowska Niesłuchowska
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 listopada 2010

SUPER wątek zamknięty Zajęcia bardzo ciekawe i urozmaicone.Bardzo zróżnicowany zakres ćwiczeń.Po...
~adept
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 listopada 2010

Totalny brak profesjonalizmu wątek zamknięty Tor, sprzęt jest ok, ale obsługa to dramat. Pomijam fakt iż rezerwując tor...
~RW
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 listopada 2010

zapisy wątek zamknięty ogólnie uwielbiam ten klub ALE jeśli chodzi o zapisy na spinning to jakaś...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 listopada 2010

co z klimatyzacją w sali do zajęć fitness ?!? wątek zamknięty Klub całkiem przyzwoity, jednak..., ćwiczyłam w różnych klubach (chodzi mi...
~M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 listopada 2010

Szkoda czasu wątek zamknięty Jeżdziłam tam regularnie i nic się nie nauczyłam oprócz tego, ze wszystko...
~Megan
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 listopada 2010

Sopot w Gdańsku :) wątek zamknięty jako bywalczyni Kolaseum Sopockiego postanowiłam przyjść zobaczyć jak wygląda...
~Ewi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 listopada 2010

Pan z Panią - opinia wątek zamknięty Profesjonalni i szczerzy trenerzy z bardzo fajym podejściem do ludzi. Panie...
~Pan z Panią
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 listopada 2010

polecam wątek zamknięty Wyposażenie rewelacja, atmosfera super, obsługa super. Naprawde polecam
~zadowolony członek klubu
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16235

postów

12310

wątków

do góry