Widok

Spotkam się z fajna dziewczyna na piwko

Po chorobie mam ochotę i na piwko z jaką miła dziewczyna,niestety nie mam znajomych ,wiec może znajdzie się jakaś co też nie ma planów na sobotnie popołudnie :)
Ja facet ponoć fajnym; P
507 672 734
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lapsus językowy, zwykłe "i", a cały przekaz od razu się zmienia:D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wlasnie ide do kina w Riwierze w gdyni kobieta sukcesu mam nadzieje ze fajny film
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ponoć hahahahahahahahaha
tak mówi mama i babcia i jeszcze ciocia krysia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Ponoć" to nie jest staroświeckie. Znam młode osoby co używają takich słów jak oblekać, podomka, wygogolony - i zawsze odbieram to bardzo pozytywnie. Świadczy to o szerokim wachlarzu posiadanych słów i brzmi lepiej niż wypełnianie luk w słowniku anglojęzycznymi odpowiednikami.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hejterzy wrzućcie na luz chłop chce sie spotkac z kims wartościowym i szuka drogi ;) graty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Halo Gdynia ! (5 odpowiedzi)

Szukam koleżanki na wspólne wypady, kawka, kino, spacer? Zostaw po sobie znak, napewno się...

Szukam koleżanki/Starogard Gdanski (4 odpowiedzi)

Hej, mieszkam w Stg od kilku lat, ale jakoś znajomych tu brak. Szukam zwyczajnie koleżanki, kogoś...

Mężczyzna zwykły niezwykły (9 odpowiedzi)

Poznam faceta z jajami bez żony ,180 cm wzrostu może na początek na spacer a co się zdarzy dalej...

do góry