Witam, od pewnego czasu rozmawiam ze znajomymi którzy, podejmują swoje własne wysiłki w kierunku usamodzielnienia na lokalnym rynku. Wiadomo każdy chce pracować i dawać sobie radę, zarabiając przy tym rozsądne pieniądze. Ale już mu nie odpowiada zatrudnienie na umowę zlecenie czy dzieło i traktowanie przez firmę/pracodawcę jak szmatę. Jesli jesteśtylko pracownikiem to wszystkie pracownikiem płacisz podatki od 50 do 60% tego co wypracujesz. By to zmienić trzeba wylogować się z bycia pracownikiem na bycie przesiębiorcą.

Zastanawiałem się jak to zmienić.

Tak naprawdę nic wielkiego, trzeba się spotkać i zacząć wymieniać doświadczeniami z działania swoich małych firm, o swojej promocji, o bezpiecznej sprzedaży swoich usług na rynku.
Jeśli uważasz że temat takiego spotkania bedzie również dotyczył to zapraszam do komentarza oraz kontakt np telefoniczny 799-832-556

Więcej o grupie i celach tych spotkań przy kawie będę pisał na tej stronie.
http://oferownik.pl/klub-mlodego-biznesu-gdansk/

Już publikowałem podobne ogłoszenia w Internecie i mam pierwsze zgłoszenia od osób które chcą działać w większej grupie. Mam już pierwsze korzyści, choćby zakupy grupowe, które dla każdej osoby oddzielnie są droższe a osoby w grupie zawsze tańsze.

Więc wymienię jeszcze korzyści dla osób będących w grupie:
-wymiana doświadczenia i korzystanie z błędów rynkowych innych osób na spotkaniach przy kawie,
-reklama swoich usług oferowanych na rynku, wszystko jest proste ale kto ma na to czas,
-możliwość utworzenia wizytówki www, (tworzę strony jedna więcej to nie problem)
-inne jakie, sam dopisz czego się jeszcze spodziewasz

Zapraszam do pozostawienia komentarza, nawet negatywny pozwoli na wydobycie nowych wniosków.