Forum
Kino
Mapa
Ogłoszenia
Forum
Komunikacja
Raport
Firmy z Trójmiasta
Znajdź firmę
Ranking
Logowanie dla firm
Kategorie firm
+ Oceń firmę
+ Dodaj firmę
Wiadomości
Nasze interwencje
Policyjne
Historia
Artykuł czytelnika
Felietony
Komunikacja
Zdjęcia
Raport
Wybrane tematy
Ważne
Komunikacja
Na drogach
Awarie
Na mieście
Szukam/Znaleziono
+ Dodaj Raport
Ogłoszenia
Nieruchomości
Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Do wynajęcia
Mieszkania dla studentów
Zagraniczne
Praca
Oferty pracy
Poszukuję
Sezonowa
Motoryzacja
Usługi online
Imprezy
Kalendarz imprez
Mundial
Planuj Tydzień
100 Gdynia
Kino Plenerowe
Imprezy dla dzieci
Rozrywka
Kino
Planuj tydzień
Kup bilet
Kulinaria
Nowe lokale
Konkursy
Zdjęcia z imprez
Kultura
Koncerty
Spektakle na afiszu
Wystawy, spotkania
Zapowiedzi
Najbliższe premiery
Ostatnie premiery
Relacje
Sport
Aktywne Trójmiasto
Rowery
Relacje LIVE
Typowanie wyników
Piłka nożna
Żużel
Koszykówka
Hokej
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Nieruchomości
Oferty rynku pierwotnego
Oferty rynku wtórnego
Mapa inwestycji
Inwestycje mieszkaniowe
Inwestycje biurowe
Barometr cen
Aranżacje wnętrz
Forum: Dzielnice i osiedla
Forum: Dom i mieszkanie
Praca
Oferty pracy
Pracodawcy w Trójmieście
Kursy i szkolenia
Forum praca
Nauka
Uczelnie wyższe
Szkoły policealne
Kierunki na studiach
Kursy językowe
Studia podyplomowe
Kursy i szkolenia
Forum nauka
Wideo
Najnowsze
Wypadki
Korki
Filmy czytelników
Rolki
Wideoprezentacje
+ Dodaj film
Więcej
Aktywne Trójmiasto
Ankiety
Barometr nieruchomości
Biznes
Ceny paliw
Dziecko
Dzielnice
Firmy z Trójmiasta
Forum
Gdzie zjeść
Historia
Imprezy i wydarzenia
Inwestycje
Kamery
Kino
Kolejki na SOR
Komunikacja
Konkursy
Kulinaria
Kultura
Lotnisko
Mapa Trójmiasta
Moto
Nauka
Nieruchomości
Ogłoszenia
PKM
Pogoda
Policyjne
Pożegnania
Praca
Quiz
Ranking
Raport z Trójmiasta
Rowery
Rozkład PKP
Rozrywka
SKM
Spektakle
Sport
Trendy i styl
Turystyka
Wiadomości
Wideo
Zdjęcia
Zdrowie i Uroda
ZKM Gdynia
ZTM Gdańsk
Zwierzaki
Nasze aplikacje:
Android
iPhone
Polecamy
Garmin MTB Series Gdynia
Cudawianki
Bungee Summer
Puchar Świata MTB Eliminator
Koncert Muzyki Filmowej
Cudawianki
+
601
»
Wyszukiwanie zaawansowane
Rejestracja
|
Logowanie
Trojmiasto.pl
»
Forum
»
Towarzyskie
»
Poznajmy się
Nowy temat
‹
1
2
3
4
5
...
37
Następne
Widok
Standardowy:
drzewo
Płaski:
chronologicznie
Płaski:
od najnowszego
Spotkanie spacer
~Wiola
62.122.115.*
(14 lat temu)
28 kwietnia 2012 o 11:54
Poszlabym sobie na jakas mini randke lub spacer kawke:)
Mam 40 lat 175cm
Pozdrawiam
1
1
~Magdallena
83.16.242.*
(14 lat temu)
2 maja 2012 o 14:07
Alex
Mogę tylko za siebie się wypowiedzieć.
No dobra. Lubimy! ;)
0
0
~Magdallena
83.16.242.*
(14 lat temu)
2 maja 2012 o 14:08
Wioleta
Księżniczki?
Gdzie tam.
Udanych zakupów ;)
0
0
Tinker Bell
79.187.116.*
(14 lat temu)
2 maja 2012 o 18:33
Przepraszam, że się wtrącę;)
Magdallena, założyłabyś sobie konto;) Bo muszę Cię po obcych landach poszukiwać;) Zostaw na siebie tajemniczego maila np;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
0
0
~Wioleta
62.122.115.*
(14 lat temu)
2 maja 2012 o 19:08
Magdalena
Oj krolewicz Cie szuka!:)))
Kupilam buty huraa zjechalam pol sklepow w Trojmiescie ale sa sa:)
Milego wieczorku :)))
0
0
alex_
89.73.58.*
(14 lat temu)
3 maja 2012 o 00:29
hmm........... jacy zgodni jesteśmy :)
0
0
alex_
89.73.58.*
(14 lat temu)
3 maja 2012 o 00:30
Ciekawe co to za buciki? :) ...... japonki? :)
0
0
~wiola
109.243.120.*
(14 lat temu)
3 maja 2012 o 09:11
:)..........
0
0
~Wioleta
62.122.115.*
(14 lat temu)
3 maja 2012 o 09:54
Buciki niebieskie na koturnie japonki to raczej takie na leniwe wekendy :)))
0
0
alex_
89.73.58.*
(14 lat temu)
3 maja 2012 o 10:37
Rozpalasz moją wyobraźnię........ :)
0
0
~Wioleta
62.122.115.*
(14 lat temu)
3 maja 2012 o 10:50
Albos glodny ...... Albo przesadzasz :))))
0
0
alex_
89.73.58.*
(14 lat temu)
3 maja 2012 o 11:01
Hmm........ pewni i głodny i przesadzam....... troszkę :)
0
0
~Wioleta
62.122.115.*
(14 lat temu)
3 maja 2012 o 12:32
A to obiadek ugotuj przepyszny taki schabowy :)))
Smacznego
0
0
alex_
89.73.58.*
(14 lat temu)
3 maja 2012 o 13:16
Obiadek.... ? pewnie :) ......ale nie koniecznie schabowy........
0
0
~Wioleta
62.122.115.*
(14 lat temu)
3 maja 2012 o 19:21
A co bylo na obiadek ?
0
0
alex_
89.73.58.*
(14 lat temu)
3 maja 2012 o 19:31
A łosoś i sałatka grecka :)
0
0
~wiola
46.112.181.*
(14 lat temu)
3 maja 2012 o 20:39
z czarna oliwka mmmmmmmmm pychotka :)
0
0
alex_
89.73.58.*
(14 lat temu)
3 maja 2012 o 21:49
Wiesz co mówisz :).
0
0
~Wioleta
62.122.115.*
(14 lat temu)
4 maja 2012 o 09:04
Pyszny obiadek ide na kawke ...... Do drugiego pokoju :)))
Milego dnia dla wszystkich :)))
0
0
~Valdi
46.175.227.*
(14 lat temu)
4 maja 2012 o 10:44
Kawka koko,całkiem spoko.
Pozdrawiam wszystkich.
0
0
~Valdi
46.175.227.*
(14 lat temu)
4 maja 2012 o 10:49
A tak na temat Wioleto,czy spacerek się udał?
Pozdrawiam.
0
0
‹
1
2
3
4
5
...
37
Następne
do góry