Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

a moze ja tez bym przyszla? bo nigdy nie bylam..... sie zastanowie ;) ale jestem raczej na tak :)

a tak na marginesie, zawsze chodzicie sami (forumowiczowie) czy czasami mozna osobe...

a moze ja tez bym przyszla? bo nigdy nie bylam..... sie zastanowie ;) ale jestem raczej na tak :)

a tak na marginesie, zawsze chodzicie sami (forumowiczowie) czy czasami mozna osobe towazyszaca zabrac?

zobacz wątek
21 lat temu
shirkus

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry