Re: Spotkanie
a moze ja tez bym przyszla? bo nigdy nie bylam..... sie zastanowie ;) ale jestem raczej na tak :)
a tak na marginesie, zawsze chodzicie sami (forumowiczowie) czy czasami mozna osobe...
a moze ja tez bym przyszla? bo nigdy nie bylam..... sie zastanowie ;) ale jestem raczej na tak :)
a tak na marginesie, zawsze chodzicie sami (forumowiczowie) czy czasami mozna osobe towazyszaca zabrac?
zobacz wątek