Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

nie, ta osoba nie jest samotna, a tym bardziej nie jest plci samiczej ;)

a tak o to zapytalam, bo nie wiem, jakie sa zasady takich forumowych zlotow.

nie, ta osoba nie jest samotna, a tym bardziej nie jest plci samiczej ;)

a tak o to zapytalam, bo nie wiem, jakie sa zasady takich forumowych zlotow.

zobacz wątek
21 lat temu
shirkus

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry