Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

jestem tu nowy i jeszcze zielony ale moze wpadne na to spotkanie. mam nadzieje ze mnie nie wykopiecie :-)

jestem tu nowy i jeszcze zielony ale moze wpadne na to spotkanie. mam nadzieje ze mnie nie wykopiecie :-)

zobacz wątek
21 lat temu
lantis

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry