Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

ja rowniez bym chetnie przyszedł tylko nie wiem czy bede mial czas bo sesja itp ale jak padnie jakis madry termin to czemu nie ;)

ja rowniez bym chetnie przyszedł tylko nie wiem czy bede mial czas bo sesja itp ale jak padnie jakis madry termin to czemu nie ;)

zobacz wątek
21 lat temu
Voitec

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry