Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

A ja nie pytam, kto chętnie by przyszedł, ale... tylko kto przyjdzie, bo chce obejrzeć gęby innych foumowiczów, poznać kogoś interesującego w realu, odejść na chwilę od kompa, przełamać swoją... rozwiń

A ja nie pytam, kto chętnie by przyszedł, ale... tylko kto przyjdzie, bo chce obejrzeć gęby innych foumowiczów, poznać kogoś interesującego w realu, odejść na chwilę od kompa, przełamać swoją nieśmiałość i kompleksy itp. :-)))))))))) Kilka spotkań się już odbyło i za każdym razem czytanie wpisów w stylu: "ja bardzo chętnie ale..." jest nudne a poza tym stare przysłowie pszczół mówi: "obiecanki macanki a głupiemu stoi". Więc proszę o wpisy osób naprawdę zainteresowanych, żeby rozpoznać skalę problemu czyli rząd wielkości osób zainteresowanych: np. 100, 10, 1... Jak nie będzie chętnych do poznania, to mam nadzieję, że chociaż spotkamy się w standardowym gronie (z Manorem-Mansonem w krzakach oczywiście) ;-)

zobacz wątek
21 lat temu
gizmo

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry