Re: Spotkanie
A'propos tego pszczelego przysłowia - przypomniałeś mi wczorajsze wystąpienie Zycha w sejmie. :)
Ja też bym chętnie zajrzała... :)
A konkretnie to się wypowiem, jak ktoś zaproponuje...
rozwiń
A'propos tego pszczelego przysłowia - przypomniałeś mi wczorajsze wystąpienie Zycha w sejmie. :)
Ja też bym chętnie zajrzała... :)
A konkretnie to się wypowiem, jak ktoś zaproponuje przyszły piątek, Wrzeszcz i godzinę 18-ą.
zobacz wątek