Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

A'propos tego pszczelego przysłowia - przypomniałeś mi wczorajsze wystąpienie Zycha w sejmie. :)
Ja też bym chętnie zajrzała... :)
A konkretnie to się wypowiem, jak ktoś zaproponuje... rozwiń

A'propos tego pszczelego przysłowia - przypomniałeś mi wczorajsze wystąpienie Zycha w sejmie. :)
Ja też bym chętnie zajrzała... :)
A konkretnie to się wypowiem, jak ktoś zaproponuje przyszły piątek, Wrzeszcz i godzinę 18-ą.

zobacz wątek
21 lat temu
Rut

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry