Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

Rut napisał(a):



> A konkretnie to się wypowiem, jak ktoś zaproponuje przyszły

> piątek, Wrzeszcz i godzinę 18-ą.





Hehe Rut... rozwiń

Rut napisał(a):



> A konkretnie to się wypowiem, jak ktoś zaproponuje przyszły

> piątek, Wrzeszcz i godzinę 18-ą.





Hehe Rut jaka Ty jestes cwana :P



a co do Zycha to beczka była z niego w sejmie heh z tym ze mu stoi :P

tak jak kiedys co powiedzial przy wlaczonym mikrofonie : k**** nie teraz ! ;P


zobacz wątek
21 lat temu
Voitec

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry