Re: Spotkanie
Rut napisał(a):
> A konkretnie to się wypowiem, jak ktoś zaproponuje przyszły
> piątek, Wrzeszcz i godzinę 18-ą.
Hehe Rut...
rozwiń
Rut napisał(a):
> A konkretnie to się wypowiem, jak ktoś zaproponuje przyszły
> piątek, Wrzeszcz i godzinę 18-ą.
Hehe Rut jaka Ty jestes cwana :P
a co do Zycha to beczka była z niego w sejmie heh z tym ze mu stoi :P
tak jak kiedys co powiedzial przy wlaczonym mikrofonie : k**** nie teraz ! ;P
zobacz wątek