Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

Zawsze spotykacie się w Gdańku :P A czemu raz nie można spotkać się w Gdyni???Z chęcią przyszłabym,bo mam "wolne" do końca miesiąca,ale nie od pracy :).
Ja proponuję Gdynię :)
rozwiń

Zawsze spotykacie się w Gdańku :P A czemu raz nie można spotkać się w Gdyni???Z chęcią przyszłabym,bo mam "wolne" do końca miesiąca,ale nie od pracy :).
Ja proponuję Gdynię :)
image

zobacz wątek
21 lat temu
nefretete23

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry