Re: Spotkanie
Zawsze spotykacie się w Gdańku :P A czemu raz nie można spotkać się w Gdyni???Z chęcią przyszłabym,bo mam "wolne" do końca miesiąca,ale nie od pracy :).
Ja proponuję Gdynię :)
rozwiń
Zawsze spotykacie się w Gdańku :P A czemu raz nie można spotkać się w Gdyni???Z chęcią przyszłabym,bo mam "wolne" do końca miesiąca,ale nie od pracy :).
Ja proponuję Gdynię :)

zobacz wątek