Re: Spotkanie
a ja bede, jesli tylko bede mogla (tzn nie bede miala wtedy nic wazniejszego do zrobienie czyt. ----->praca). ale mozecie uznac, ze bede. nigdy nie bylam na forumowym spotkaniu, wiec tez tak jakby...
a ja bede, jesli tylko bede mogla (tzn nie bede miala wtedy nic wazniejszego do zrobienie czyt. ----->praca). ale mozecie uznac, ze bede. nigdy nie bylam na forumowym spotkaniu, wiec tez tak jakby bede nowa ;)
drżyjcie...... ;)
zobacz wątek