Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

a ja bede, jesli tylko bede mogla (tzn nie bede miala wtedy nic wazniejszego do zrobienie czyt. ----->praca). ale mozecie uznac, ze bede. nigdy nie bylam na forumowym spotkaniu, wiec tez tak jakby...

a ja bede, jesli tylko bede mogla (tzn nie bede miala wtedy nic wazniejszego do zrobienie czyt. ----->praca). ale mozecie uznac, ze bede. nigdy nie bylam na forumowym spotkaniu, wiec tez tak jakby bede nowa ;)
drżyjcie...... ;)

zobacz wątek
21 lat temu
shirkus

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry