Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

To jest chyba przy Miszewskiego. Przy wejściu do knajpy jest sygnalizacja świetlna :-)

To jest chyba przy Miszewskiego. Przy wejściu do knajpy jest sygnalizacja świetlna :-)

zobacz wątek
21 lat temu
gizmo

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry