Re: Spotkanie
nef, bierz mape potem szukaj Miszewskiego. a myslisz, jak ja trafialam tu i uwdzie (zresztna nadal tak robie)? mapa w lape i do dziela. takie latanie z mapa po miesie jest fajniasiaste ;)
nef, bierz mape potem szukaj Miszewskiego. a myslisz, jak ja trafialam tu i uwdzie (zresztna nadal tak robie)? mapa w lape i do dziela. takie latanie z mapa po miesie jest fajniasiaste ;)
zobacz wątek