Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

nef, bierz mape potem szukaj Miszewskiego. a myslisz, jak ja trafialam tu i uwdzie (zresztna nadal tak robie)? mapa w lape i do dziela. takie latanie z mapa po miesie jest fajniasiaste ;)

nef, bierz mape potem szukaj Miszewskiego. a myslisz, jak ja trafialam tu i uwdzie (zresztna nadal tak robie)? mapa w lape i do dziela. takie latanie z mapa po miesie jest fajniasiaste ;)

zobacz wątek
21 lat temu
shirkus

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry