Re: Spotkanie
Nic dodać, nic ująć ;-) Jak ktoś ma problem z mapą to możemy się umówić np. na dworcu PKP we Wrzeszczu. Nie widzę żadnego problemu. Wystarczy odrobina chęci i dobrej woli :-))))
Nic dodać, nic ująć ;-) Jak ktoś ma problem z mapą to możemy się umówić np. na dworcu PKP we Wrzeszczu. Nie widzę żadnego problemu. Wystarczy odrobina chęci i dobrej woli :-))))
zobacz wątek