Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

Nic dodać, nic ująć ;-) Jak ktoś ma problem z mapą to możemy się umówić np. na dworcu PKP we Wrzeszczu. Nie widzę żadnego problemu. Wystarczy odrobina chęci i dobrej woli :-))))

Nic dodać, nic ująć ;-) Jak ktoś ma problem z mapą to możemy się umówić np. na dworcu PKP we Wrzeszczu. Nie widzę żadnego problemu. Wystarczy odrobina chęci i dobrej woli :-))))

zobacz wątek
21 lat temu
gizmo

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry