Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

To nie chodzi o mapę.Ale dla mnie bieganie po mnieście i pytanie gdzie co jest to raczej nie nalezy do przyjemności.Wolę wiedzieć gdzie iść konkretnie.To chyba wygodnictwo :/

To nie chodzi o mapę.Ale dla mnie bieganie po mnieście i pytanie gdzie co jest to raczej nie nalezy do przyjemności.Wolę wiedzieć gdzie iść konkretnie.To chyba wygodnictwo :/

zobacz wątek
21 lat temu
nefretete23

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry