Re: Spotkanie
To nie chodzi o mapę.Ale dla mnie bieganie po mnieście i pytanie gdzie co jest to raczej nie nalezy do przyjemności.Wolę wiedzieć gdzie iść konkretnie.To chyba wygodnictwo :/
To nie chodzi o mapę.Ale dla mnie bieganie po mnieście i pytanie gdzie co jest to raczej nie nalezy do przyjemności.Wolę wiedzieć gdzie iść konkretnie.To chyba wygodnictwo :/
zobacz wątek