Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

jak mam mape to nie wypytuje ludzi tylko szukam tabliczek na budynkach. tez frajda, jak trzeba przejsc pol ulicy zanim znajdzie sie tabliczke nie z ta co chcielismy nazwa ulicy ;)

jak mam mape to nie wypytuje ludzi tylko szukam tabliczek na budynkach. tez frajda, jak trzeba przejsc pol ulicy zanim znajdzie sie tabliczke nie z ta co chcielismy nazwa ulicy ;)

zobacz wątek
21 lat temu
shirkus

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry