Re: Spotkanie
no dobra, ale jak juz znajdziemy miejsce, o ktore nam chodzi, to skad wiadomo, ze ta a nie inna grupka ludzi lub pojedynczy ludz (w zaleznosci, na ktora tam zajdziemy) to postrzeleni forumowicze?
no dobra, ale jak juz znajdziemy miejsce, o ktore nam chodzi, to skad wiadomo, ze ta a nie inna grupka ludzi lub pojedynczy ludz (w zaleznosci, na ktora tam zajdziemy) to postrzeleni forumowicze?
zobacz wątek