Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

no dobra, ale jak juz znajdziemy miejsce, o ktore nam chodzi, to skad wiadomo, ze ta a nie inna grupka ludzi lub pojedynczy ludz (w zaleznosci, na ktora tam zajdziemy) to postrzeleni forumowicze?

no dobra, ale jak juz znajdziemy miejsce, o ktore nam chodzi, to skad wiadomo, ze ta a nie inna grupka ludzi lub pojedynczy ludz (w zaleznosci, na ktora tam zajdziemy) to postrzeleni forumowicze?

zobacz wątek
21 lat temu
shirkus

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry