Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

Coś kiedyś ktoś wspominał o jakimś jabłku ,jako znaku rozpoznawczym,ale czy to prawda??Hmmm...

Coś kiedyś ktoś wspominał o jakimś jabłku ,jako znaku rozpoznawczym,ale czy to prawda??Hmmm...

zobacz wątek
21 lat temu
nefretete23

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry