Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

tak, ja zawsze stwazam problemy, kiedys moj mezczyzna nie wytrzyma i mnie za to udusi ;) a pytam o to, bo niegdy tego nie robilam, a jak chodzi o cos czego nigdy nie robilam to mam mnostwo... rozwiń

tak, ja zawsze stwazam problemy, kiedys moj mezczyzna nie wytrzyma i mnie za to udusi ;) a pytam o to, bo niegdy tego nie robilam, a jak chodzi o cos czego nigdy nie robilam to mam mnostwo problematycznych pytan ;) dobrze przynajmniej, ze wiem, co chce wiedziec ;)

zobacz wątek
21 lat temu
shirkus

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry