Re: Spotkanie
No Metro to wiem gdzie jest.... :)Tam ani mapy nie muszę mieć,ani pytać nikogo....i nie wiem nawet co to za ulica :P
Ale trafić to trafię nawet po ciemku :)
No Metro to wiem gdzie jest.... :)Tam ani mapy nie muszę mieć,ani pytać nikogo....i nie wiem nawet co to za ulica :P
Ale trafić to trafię nawet po ciemku :)
zobacz wątek