Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

No Metro to wiem gdzie jest.... :)Tam ani mapy nie muszę mieć,ani pytać nikogo....i nie wiem nawet co to za ulica :P
Ale trafić to trafię nawet po ciemku :)

No Metro to wiem gdzie jest.... :)Tam ani mapy nie muszę mieć,ani pytać nikogo....i nie wiem nawet co to za ulica :P
Ale trafić to trafię nawet po ciemku :)

zobacz wątek
21 lat temu
nefretete23

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry