Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

a ja Wam na zlosc przyjde;-PP juz kiedys mialam jechac na spotkanie-do Otomina o ile pamietam, nie udalo sie i zalowalam. w przyszly piatek co prawda wypada mi mala rocznica, ale przezolze ją na...

a ja Wam na zlosc przyjde;-PP juz kiedys mialam jechac na spotkanie-do Otomina o ile pamietam, nie udalo sie i zalowalam. w przyszly piatek co prawda wypada mi mala rocznica, ale przezolze ją na czwarek. jak sie chce to mozna, nie?;)
ha

zobacz wątek
21 lat temu
whatever

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry