Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

w piatek tez juz bede starym piernikiem:/ wiec wszystko sie zgadza.
i tyle deklaracji. zobaczymy w piatek :)

w piatek tez juz bede starym piernikiem:/ wiec wszystko sie zgadza.
i tyle deklaracji. zobaczymy w piatek :)

zobacz wątek
21 lat temu
whatever

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry