Re: Spotkanie
Ja niestety nie mogę nic przełożyć. Praca i szkoła. A zatem życzę Wam miłego spotkania. Mam nadzieję, że będzie jakaś relacja na forum.
Ja niestety nie mogę nic przełożyć. Praca i szkoła. A zatem życzę Wam miłego spotkania. Mam nadzieję, że będzie jakaś relacja na forum.
zobacz wątek