Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

Ja niestety nie mogę nic przełożyć. Praca i szkoła. A zatem życzę Wam miłego spotkania. Mam nadzieję, że będzie jakaś relacja na forum.

Ja niestety nie mogę nic przełożyć. Praca i szkoła. A zatem życzę Wam miłego spotkania. Mam nadzieję, że będzie jakaś relacja na forum.

zobacz wątek
21 lat temu
d

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry