Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

czesc gizmo :)
mnie juz poznales. fajnie ze sie spotykacie. ja jestem tu nowa, ale niestety nie moge przyjsc, mam inne plany. poczytam o tym pozniej na forum. mam nadzieje ze tego nie...

czesc gizmo :)
mnie juz poznales. fajnie ze sie spotykacie. ja jestem tu nowa, ale niestety nie moge przyjsc, mam inne plany. poczytam o tym pozniej na forum. mam nadzieje ze tego nie odwolacie...

zobacz wątek
21 lat temu
leksii

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry