Re: Spotkanie
czesc gizmo :)
mnie juz poznales. fajnie ze sie spotykacie. ja jestem tu nowa, ale niestety nie moge przyjsc, mam inne plany. poczytam o tym pozniej na forum. mam nadzieje ze tego nie...
czesc gizmo :)
mnie juz poznales. fajnie ze sie spotykacie. ja jestem tu nowa, ale niestety nie moge przyjsc, mam inne plany. poczytam o tym pozniej na forum. mam nadzieje ze tego nie odwolacie...
zobacz wątek