Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

ustaliliscie jakis termin ? jesli tak prosze o podanie w pigułce co i jak chetnie wpadne jak mi sie uda a nie mam czasu sledzic watku bo sie ucze .......


pozdrawiam :)

ustaliliscie jakis termin ? jesli tak prosze o podanie w pigułce co i jak chetnie wpadne jak mi sie uda a nie mam czasu sledzic watku bo sie ucze .......


pozdrawiam :)

zobacz wątek
21 lat temu
Voitec

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry