Re: Spotkanie
ustaliliscie jakis termin ? jesli tak prosze o podanie w pigułce co i jak chetnie wpadne jak mi sie uda a nie mam czasu sledzic watku bo sie ucze .......
pozdrawiam :)
ustaliliscie jakis termin ? jesli tak prosze o podanie w pigułce co i jak chetnie wpadne jak mi sie uda a nie mam czasu sledzic watku bo sie ucze .......
pozdrawiam :)
zobacz wątek