Re: Spotkanie
Przypomnienie:
Metro, Wrzeszcz ul. Miszewskiego, najbliższy piatek godz. 18:00.
W przypadku jak do jutra do godz. 12:00 nie zgłoszą się żadne chętne "nowe" osoby odwołujemy...
rozwiń
Przypomnienie:
Metro, Wrzeszcz ul. Miszewskiego, najbliższy piatek godz. 18:00.
W przypadku jak do jutra do godz. 12:00 nie zgłoszą się żadne chętne "nowe" osoby odwołujemy spotkanie. A my czyli Ci co zwykle umówimy się na priva :-) najlepiej wg. ostatniego pomysłu Gdańszczanki.
zobacz wątek