Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

Przypomnienie:
Metro, Wrzeszcz ul. Miszewskiego, najbliższy piatek godz. 18:00.

W przypadku jak do jutra do godz. 12:00 nie zgłoszą się żadne chętne "nowe" osoby odwołujemy... rozwiń

Przypomnienie:
Metro, Wrzeszcz ul. Miszewskiego, najbliższy piatek godz. 18:00.

W przypadku jak do jutra do godz. 12:00 nie zgłoszą się żadne chętne "nowe" osoby odwołujemy spotkanie. A my czyli Ci co zwykle umówimy się na priva :-) najlepiej wg. ostatniego pomysłu Gdańszczanki.

zobacz wątek
21 lat temu
gizmo

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry