Re: Spotkanie
ok dzieki z info :)
a ktos sie juz głosił nowy?
ja mam jutro zajecia do 16 i potem ide swietowac urodziny ale moze wpadne, jeszcze napisze wieczorem zalezy jak mi sie...
rozwiń
ok dzieki z info :)
a ktos sie juz głosił nowy?
ja mam jutro zajecia do 16 i potem ide swietowac urodziny ale moze wpadne, jeszcze napisze wieczorem zalezy jak mi sie plany uloza (tj jaka niespodzianke mi zrobia przyjaciele )
do potem :) wracam do logiki :P
zobacz wątek