Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

ok dzieki z info :)

a ktos sie juz głosił nowy?

ja mam jutro zajecia do 16 i potem ide swietowac urodziny ale moze wpadne, jeszcze napisze wieczorem zalezy jak mi sie... rozwiń

ok dzieki z info :)

a ktos sie juz głosił nowy?

ja mam jutro zajecia do 16 i potem ide swietowac urodziny ale moze wpadne, jeszcze napisze wieczorem zalezy jak mi sie plany uloza (tj jaka niespodzianke mi zrobia przyjaciele )

do potem :) wracam do logiki :P

zobacz wątek
21 lat temu
Voitec

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry