Re: Spotkanie
gizmo napisał(a):
> No to konkretnie, kto oprócz "starych" wyjadaczy przyjdzie. Jak
> się nikt nie zgłosi odwołujemy spotkanie :-(
Ja niestety nie moge. Na poczatku...
rozwiń
gizmo napisał(a):
> No to konkretnie, kto oprócz "starych" wyjadaczy przyjdzie. Jak
> się nikt nie zgłosi odwołujemy spotkanie :-(
Ja niestety nie moge. Na poczatku nie chcialo mi sie wlec az do wrzeszcza , i powodem bylo tylko lenistwo.
Teraz wypadla mi powazniejsza sprawe do zalatwienia, wiec na 100% mnie nie bedzie. Ci co sie mnie boja moga spokojnie wpadac:P
zobacz wątek
21 lat temu
Antyspołeczny