Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

gizmo napisał(a):

> No to konkretnie, kto oprócz "starych" wyjadaczy przyjdzie. Jak
> się nikt nie zgłosi odwołujemy spotkanie :-(

Ja niestety nie moge. Na poczatku... rozwiń

gizmo napisał(a):

> No to konkretnie, kto oprócz "starych" wyjadaczy przyjdzie. Jak
> się nikt nie zgłosi odwołujemy spotkanie :-(

Ja niestety nie moge. Na poczatku nie chcialo mi sie wlec az do wrzeszcza , i powodem bylo tylko lenistwo.
Teraz wypadla mi powazniejsza sprawe do zalatwienia, wiec na 100% mnie nie bedzie. Ci co sie mnie boja moga spokojnie wpadac:P

zobacz wątek
21 lat temu
Antyspołeczny

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry