Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

nom mam urodziny, tez znaczy ze Ty rowniez? :D haha a to psikus :P

wszystkiego najlepszego :) ciekawe ktore urodzinki swietujesz bo ja przestaje byc nastolatkiem i wkraczam w wiek... rozwiń

nom mam urodziny, tez znaczy ze Ty rowniez? :D haha a to psikus :P

wszystkiego najlepszego :) ciekawe ktore urodzinki swietujesz bo ja przestaje byc nastolatkiem i wkraczam w wiek przed-emerytalny z końcówką - eścia ;/

zobacz wątek
21 lat temu
Voitec

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry