Re: Spotkanie
nom mam urodziny, tez znaczy ze Ty rowniez? :D haha a to psikus :P
wszystkiego najlepszego :) ciekawe ktore urodzinki swietujesz bo ja przestaje byc nastolatkiem i wkraczam w wiek...
rozwiń
nom mam urodziny, tez znaczy ze Ty rowniez? :D haha a to psikus :P
wszystkiego najlepszego :) ciekawe ktore urodzinki swietujesz bo ja przestaje byc nastolatkiem i wkraczam w wiek przed-emerytalny z końcówką - eścia ;/
zobacz wątek