Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

hihhhiiiii. ale smieszny zbieg okolicznosci:)))) Bracie;-PPP Rownież Ci zycze wszystkiego Naj...., przede wszyskim na dobry początek dwudziestolecia-zaliczonej sesji;)

Voitec... rozwiń

hihhhiiiii. ale smieszny zbieg okolicznosci:)))) Bracie;-PPP Rownież Ci zycze wszystkiego Naj...., przede wszyskim na dobry początek dwudziestolecia-zaliczonej sesji;)

Voitec napisał(a):
> swietujesz bo ja przestaje byc nastolatkiem i wkraczam w wiek
> przed-emerytalny z końcówką - eścia ;/
...i mnie nie zalamuj z tym wiekiem emerytalnym, ja juz od dwoch lat nie jestem nastolatka. tzn jestem-ale tylko mentalnie;))))

zobacz wątek
21 lat temu
whatever

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry