Re: Spotkanie
hihhhiiiii. ale smieszny zbieg okolicznosci:)))) Bracie;-PPP Rownież Ci zycze wszystkiego Naj...., przede wszyskim na dobry początek dwudziestolecia-zaliczonej sesji;)
Voitec...
rozwiń
hihhhiiiii. ale smieszny zbieg okolicznosci:)))) Bracie;-PPP Rownież Ci zycze wszystkiego Naj...., przede wszyskim na dobry początek dwudziestolecia-zaliczonej sesji;)
Voitec napisał(a):
> swietujesz bo ja przestaje byc nastolatkiem i wkraczam w wiek
> przed-emerytalny z końcówką - eścia ;/
...i mnie nie zalamuj z tym wiekiem emerytalnym, ja juz od dwoch lat nie jestem nastolatka. tzn jestem-ale tylko mentalnie;))))
zobacz wątek