Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

No wiesz Voitcu :/ Czuję się oburzona i jestem bardzo zbulwersowana :/O jakim wieku przed emerytalnym Ty mówisz ;) ???

No wiesz Voitcu :/ Czuję się oburzona i jestem bardzo zbulwersowana :/O jakim wieku przed emerytalnym Ty mówisz ;) ???

zobacz wątek
21 lat temu
nefretete23

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry