Re: Spotkanie
No wiesz Voitcu :/ Czuję się oburzona i jestem bardzo zbulwersowana :/O jakim wieku przed emerytalnym Ty mówisz ;) ???
No wiesz Voitcu :/ Czuję się oburzona i jestem bardzo zbulwersowana :/O jakim wieku przed emerytalnym Ty mówisz ;) ???
zobacz wątek