Re: Spotkanie
Ja co prawda nie czuję się nowa, bo chociaż piszę od niedawna, to czytam to forum od przeszło dwóch lat (ho,ho ... co tu się działo i nie działo :)).
Chętnie wiele osób poznałabym osobiście....
rozwiń
Ja co prawda nie czuję się nowa, bo chociaż piszę od niedawna, to czytam to forum od przeszło dwóch lat (ho,ho ... co tu się działo i nie działo :)).
Chętnie wiele osób poznałabym osobiście. Ale jak już pisałam - praca. Od dwóch dni siedzę w pracy od 7,00 do 21,00. I jutro zapowiada się tak samo. Do tego w sobotę od rana na zajęcia na uczelnię.
Tak, że bawcie się dobrze :) Szkoda, że beze mnie :(
zobacz wątek