Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

oj Nef ;) To tylko zarty ;P Hihi.......a gdzie ten e-mail ? :P

Pozdrawiam ;)

oj Nef ;) To tylko zarty ;P Hihi.......a gdzie ten e-mail ? :P

Pozdrawiam ;)

zobacz wątek
21 lat temu
Voitec

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry