Re: Spotkanie
Ja mam to samo :( Też pracuję w takich godzinach,że gdziekolwiek sie wyrwać to jest po prostu wyczyn nr 1.a jak coś to prosić kogoś o zamianę to już......wrrrrrr,okropność.
Ja mam to samo :( Też pracuję w takich godzinach,że gdziekolwiek sie wyrwać to jest po prostu wyczyn nr 1.a jak coś to prosić kogoś o zamianę to już......wrrrrrr,okropność.
zobacz wątek