Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

Ja mam to samo :( Też pracuję w takich godzinach,że gdziekolwiek sie wyrwać to jest po prostu wyczyn nr 1.a jak coś to prosić kogoś o zamianę to już......wrrrrrr,okropność.

Ja mam to samo :( Też pracuję w takich godzinach,że gdziekolwiek sie wyrwać to jest po prostu wyczyn nr 1.a jak coś to prosić kogoś o zamianę to już......wrrrrrr,okropność.

zobacz wątek
21 lat temu
nefretete23

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry