Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

nefretete23 napisał(a):

> No to w końcu jak i gdzie????I kto będzie???

no własnie, prawie 12 i nikt sie nie zdeklarowal???
hallooo??? czarno to widze:///

nefretete23 napisał(a):

> No to w końcu jak i gdzie????I kto będzie???

no własnie, prawie 12 i nikt sie nie zdeklarowal???
hallooo??? czarno to widze:///

zobacz wątek
21 lat temu
whatever

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry