Re: Spotkanie
nefretete23 napisał(a):
> No to w końcu jak i gdzie????I kto będzie???
no własnie, prawie 12 i nikt sie nie zdeklarowal???
hallooo??? czarno to widze:///
nefretete23 napisał(a):
> No to w końcu jak i gdzie????I kto będzie???
no własnie, prawie 12 i nikt sie nie zdeklarowal???
hallooo??? czarno to widze:///
zobacz wątek