Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

**********************************************************
No cóż, chyba nie ma sensu czekać do godz. 12.00. Standardowo zabrakło "nowych" chętnych aby się spotkać, więc spotkanie ODWOŁUJEMY.... rozwiń

**********************************************************
No cóż, chyba nie ma sensu czekać do godz. 12.00. Standardowo zabrakło "nowych" chętnych aby się spotkać, więc spotkanie ODWOŁUJEMY. Ponieważ pojawiliby się tylko Ci co zwykle, więc nie ma sensu spotykać się w Metrze. Umówimy się na priva na spotkanie innym terminie w jakimś przytulnym miejscu.
**********************************************************

zobacz wątek
21 lat temu
gizmo

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry