Odpowiadasz na:

Re: Spotkanie

no i proza zycia forumowego:/ ja jedna tylko sie zdecydowalam. szkoda. moglo byc ciekawie..............eh

no i proza zycia forumowego:/ ja jedna tylko sie zdecydowalam. szkoda. moglo byc ciekawie..............eh

zobacz wątek
21 lat temu
whatever

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry